Liiton hallitus

Jari Malkamäki, Nokia
Puheenjohtaja
jari.malkamaki@skul.org, 050 550 4796 (tekstiviesti)

  • Vastaa kokonaisuudessaan SKUL:n toiminnasta ja Kuurojen Urheilu-lehdestä (päätoimittaja)
  • Toimii aktiivisesti liiton keulakuvana ja mielipiteen vaikuttajana
  • Liiton kansalliset ja kansainväliset edustukset
  • Juhlapuheet, muut edustukset
  • Työvaliokunnan puheenjohtaja
  Heli Romu, Espoo
Varapuheenjohtaja
heli.romu@skul.org
  Juha Vahtera, Helsinki
Talousvastaava

juha.vahtera@skul.org
   Emmi Ruukki, Oulu
emmi.ruukki@skul.org
Kristian Lantto, Akaa
kristian.lantto@skul.org
Kimmo Jompero, Masku
kimmo.jompero@skul.org
Laura Mecklin, Sipoo
laura.mecklin@skul.org

 

hallitus@skul.org (kaikille hallituksen jäsenille)

Avainsanat
X